Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» в Слов'янську зовсім скоро офіційно відкриє свої двері!

24 квітня, о 14 годині, біля будівлі Станції юних техніків (вул. Торська, 45) відбудеться урочисте відкриття Центру, в якому діти і дорослі зможуть отримувати комплексну психологічну допомогу в форматі групових занять. 
У Центрі створено простір для танців, гри на перкусійних інструментах і сенсорна кімната.
Створення такого центру стало можливим в результаті співпраці громадської організації «ПРОМИР» з місцевою владою і міжнародними благодійними організаціями.


Приміщення в будівлі Станції юних техніків надано Слов'янською міською радою, чудовий ремонт, що невпізнанно перетворив кімнати, зроблений організацією Mercy Corps, а кошти на нього були зібрані в Америці з ініціативи Брайана Мілаковскі. В рамках Акції «Папа для України» центр оснащений необхідним обладнанням, меблями і технікою. Завдяки реалізації проекту, спільного з організаціями VNG, PAX і місцевою владою, територія біля входу в будівлю упорядкована, висаджені дерева і чагарники, встановлені сучасні вхідні двері.
Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» відкривається в особливий день. Саме 24 квітня в 2016 році Папа Римський Франциск оголосив днем збору пожертвувань у всіх європейських католицьких парафіях на надання гуманітарної допомоги громадянам України, які постраждали в конфлікті на сході країни.

ГО «ПРОМИР» запрошує на відкриття Центру психологічного відновлення дорослих і дітей, жителів і гостей міста!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Это интересно: