Начальник відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради Олена Джим підкреслила важливість розміщення можливостей використання новітніх технологій у важливій справі підтримки грудного вигодовування. «Грудне вигодовування – запорука зростання здорової дитини. А здорова дитина – в майбутньому здорова нація», - зауважила Олена Джим. Про важливість грудного вигодовування говорили також головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Слов’янська» Сергій Агапов, головний лікар міської дитячої лікарні Валерій Світличний, заступник головного лікаря з питань охорони дитинства і материнства ЦПМСП Ольга Торгіна. Всі вони також висловлювали подяку на адресу ГО « ПРОМИР» і ЮНІСЕФ.

Завідувач амбулаторією №4 Інна Пастухова повідомила, що в Слов’янську сьогодні на грудному вигодовуванні знаходиться майже 83% малюків. Це достатньо високий показник, але медпрацівники прагнуть підвищити його.

Особливістю цього проекту, підкреслила Тетяна Асланян, є об’єднання зусиль медпрацівників і психологів у справі підтримки та розповсюдження грудного вигодовування.

Марина Рогова розповіла про те, що в Допропільському районі нещодавно відкрито консультаційний центр грудного вигодовування і третій з запланованих до відкриття центрів найближчим часом з явиться на базі ГО «ПРОМИР».

Як повідомлялося раніше, реалізація проекту «Підвищення рівня розповсюдження грудного вигодовування у Добропільському і Слов’янському районах Донецької області», надасть змогу знизити дитячу захворюваність через поліпшення практик виключно грудного вигодовування дітей до 6 місяців та тривалого грудного вигодовування дітей до 2-х років згідно з рекомендаціями ВООЗ/ЮНІСЕФ.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Это интересно: